Kennis en ervaringen uit de praktijk
8 resultaten
-
Van strakke structuren naar gevarieerde vrijheid
"We durfden het strikte programma los te laten en daardoor is er meer variatie in het leven van Christa gekomen." Wat veranderden de CCE-consulenten met het team om Christa heen zodat er een wereld van verschil ontstond?
-
Van een vaste dagindeling naar een kleurrijk leven voor Christa
Voor Christa zijn vaste dagstructuren lange tijd de leidraad. Hoe leidt het anders organiseren van de meerzorg tot een 'wereld van verschil'?
-
Liefdevolle zorg met een knuffel
“Mogen we tegenwoordig nog knuffelen in de zorg?”, is de vraag van GZ-psycholoog en CCE-consulent Rita van Burgsteden.
-
Boek WAVE 'Mens! Complexe zorg door de ogen van buitenstaanders'
‘Outsider-onderzoekers’ wierpen in Project WAVE hun frisse blik op vastgelopen situaties. Hun ervaringen zijn gebundeld in dit boek.
-
Kijken door de roze bril leidt tot seksuele gezondheid
Hoe creëren we ruimte om gericht te kijken naar de wensen en behoeften van de cliënt als het gaat om seksuele gezondheid?
-
Expertise van de arts VG en specialist ouderengeneeskundige
CCE-consulenten uit diverse sectoren bespreken hoe zij expertise met elkaar uitwisselen en samen tot handelingsperspectieven komen.
-
De kracht van Triple-C bij probleemgedrag
Veel cliënten zijn gebaat bij Triple-C. Maar wat zijn eigenlijk de voorwaarden voor succesvolle inzet van deze methode?
-
Boek 'Bewegen bij probleemgedrag'
Een boek over de invloed van de organisatiecontext op vastlopende situaties van probleemgedrag (€13,50).